top of page

wt., 20 kwi

|

spotkania na zoomie

Wiosna z mindfulness

Cykl 6 warsztatów z praktykami mindfulness

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wiosna z mindfulness
Wiosna z mindfulness

Czas i lokalizacja

20 kwi 2021, 20:00 – 21:15

spotkania na zoomie

Goście

O wydarzeniu

„Wiosna z mindfulness” -proste sposoby na podniesienie energii i samopoczucia.

Wiosna to czas przebudzenia w przyrodzie, czas intensywnych zmian i rozwoju. Nasze organizmy na wiosnę przestawiają swój rytm- wychodzą z zimowej stagnacji i zastoju do fazy oczyszczania i odnowy. Mamy więcej energii i nowych pomysłów. Budzimy się ponownie do życia! Jak w dobie lockdownu i pracy zdalnej skorzystać z tego wyjątkowego czasu? Jak możemy pomóc przeciążonemu ciału i umysłowi w odzyskaniu energii i równowagi?

Zapraszamy na cykl 6 warsztatów poświęconych łagodnym wiosennym porządkom w ciele, w emocjach i w duszy. Posłuchamy naszych potrzeb, ukoimy emocje i poruszymy ciało. Wsparciem dla całego procesu będą praktyki mindfulness, które polegają na łączeniu się świadomością z tym co obecne tu i teraz w naszym doświadczeniu. Celem zajęć jest zauważenie tego co nam już nie służy i wdrożenie nowych, pozytywnych nawyków w codzienności, które dodadzą energii i ukoją stres.

Program warsztatów:

1. O zdalnej pracy i jej wpływie na zdrowie psychiczne. 2. Źródła energii życiowej- jak z nich czerpać? 3. Wewnętrzne oparcie- czym jest i jak je odnaleźć? 4. Odpuszczanie ma moc- jak nie dodawać sobie zmartwień? 5. Odpoczywanie czyli siła nicnierobienia. 6. Daj sobie spokój czyli jak być swoim przyjacielem?

Będziemy spotykać się co wtorek, on-line na zoom'ie o godzinie 20. Przez godzinę i kwadrans oddamy się praktyce, refleksji, wymianie myśli. Po każdym spotkaniu uczestnicy otrzymają nagranie samodzielnej praktyki oraz krótkie mini ćwiczenia do samodzielnej refleksji.

Tak jak ostatnio zajęcia poprowadzi Magdalena Kulińska - certyfikowana nauczycielka MBSR. Kto zna jej głos wie, że koi i przynosi odprężenie - kto nie zna - może się przekonać. Początek zajęć - 20.04.2021 zakończenie 25.05.2021 Koszt 200 pln za całość. Wpłaty prosimy dokonywać na konto: Monika Hycnar 88 1140 2004 0000 3202 1540 1634 (w tytule podajcie swoje imię i nazwisko). Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się grupa minimum 6 osób. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo monika@moosementalspa.com, sms'em, telefonicznie, messengerem, każdy sposób jest dobry;) byle byście skorzystali z dobrodziejstw mindfulness, szczególnie potrzebnych w tych niełatwych czasach. Zadbajcie o siebie razem z nami i mindfulness.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page