top of page

wt., 02 cze

|

Warsztaty on-line na zoom

STREFA RODZICA - Rodzice jako para.

Warsztaty dla rodziców pragnących lepiej rozumieć i wychowywać swoje dzieci.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
STREFA RODZICA - Rodzice jako para.
STREFA RODZICA - Rodzice jako para.

Czas i lokalizacja

02 cze 2020, 19:00 – 20:40

Warsztaty on-line na zoom

O wydarzeniu

Dużo uwagi poświęcamy wychowaniu, dogadywaniu się z naszymi dziećmi. Inwestujemy naszą energię w ich rozwój, przyszłość i opiekę nad nimi. Jesper Juul mówi jednak coś bardzo ważnego. To relacja między rodzicami jest "pierwszym dzieckiem" w rodzinie. A co jeśli nasz partner ma inną wizję wychowania? Czy warto tworzyć tzw. wspólny front? Po co nam kłótnie? Czy możemy się różnić? 

 

Zapraszamy na 1,5-2 godzinny warsztat podczas którego certyfikowana trenerka Family Lab Katarzyna Gałązka przybliży nam temat i podpowie jak dbać o siebie jako o parę.

 

Spotkanie w kameralnej grupie do 12 osób, na zoom (link do pokoju wysyłamy po otrzymaniu wpłaty), pozwalające na wymianę doświadczeń, dla tych którzy mają ochotę. Zastrzegamy, że warsztat odbędzie się jeśli zgłosi się co najmniej 6 osób chętnych.  

Cena warsztatu - 100 pln / osobę.  Wpłaty prosimy dokonywać na konto 96 1140 2004 0000 3602 7807 0181 Katarzyna Gałązka W Równowadze. 

Prowadząca: Katarzyna Gałązka, certyfikowana trenerka Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła również "Szkołę prowadzenia grup wsparcia" w Fundacji Sto Pociech i szkolenia prowadzone przez Agnieszkę Stein: "Seksualność dzieci i młodzieży – szkolenie dla profesjonalistów, "Wysoko wrażliwe dzieci - szkolenie dla profesjonalistów". Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu wspierania rodzin, rodzicielstwa bliskości, edukacji seksualnej. Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, grupy wsparcia dla rodziców. Prywatnie mama trójki dzieci. Prowadzi bloga wrownowadze.blogspot.com 

Bilety

  • Strefa Rodzica - warsztat 3

    Warsztat 1.06.2020

    100,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page