top of page

pon., 13 sty

|

Jana Dantyszka 22 / 21

STREFA RODZICA Nastolatki - kiedy kończy się wychowanie?

Inspirujące seminarium dla Rodziców szukających odpowiedzi na ważne pytania.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
STREFA RODZICA Nastolatki - kiedy kończy się wychowanie?
STREFA RODZICA Nastolatki - kiedy kończy się wychowanie?

Czas i lokalizacja

13 sty 2020, 18:00 – 21:00

Jana Dantyszka 22 / 21 , Warszawa, Jana Dantyszka 22 / 21

O wydarzeniu

W Waszym domu słychać trzaskanie drzwiami, pyskowanie i kłótnie? A może wprost przeciwnie: głucha cisza, świadczy o tym, że Wasze dziecko zamknęło się w pokoju z komputerem i słuchawkami na uszach? Kiedy próbujesz rozmawiać, masz poczucie, że dziecko Cię nie słucha? Nie wiesz jak do niego trafić, bez używania gróźb i szantaży? Zapraszamy na seminarium inspirujące, na którym dowiesz się jak skuteczniej komunikować się z nastolatkiem. Porozmawiamy też o tym, dlaczego relacja z rodzicem ciągle jest bardzo ważna dla nastolatka, choć czasem tego w ogóle nie widać. 

Na spotkaniu poruszymy takie tematy jak: • mózg nastolatka • potencjał dojrzewania • mity na temat nastolatków • relacja z nastolatkiem • kiedy to minie? • co mogę zrobić, czyli na co mam wpływ w rodzinie? 

Zapraszamy Rodziców szukających odpowiedzi na powyższe pytania na Dantyszka, gdzie stworzymy przestrzeń do dyskusji i wymiany dobrych praktyk. Spotkajmy się chwilę wcześniej, aby przy ciepłych napojach i przekąskach poznać się i porozmawiać. Również po spotkaniu będzie czas na kontynuowanie rozmów w przyjaznym gronie ciekawych Rodziców. 

Prowadząca Katarzyna Gałązka jest certyfikowaną trenerką Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła również "Szkołę prowadzenia grup wsparcia" w Fundacji Sto Pociech i szkolenia prowadzone przez Agnieszkę Stein: "Seksualność dzieci i młodzieży – szkolenie dla profesjonalistów, "Wysoko wrażliwe dzieci - szkolenie dla profesjonalistów". Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu wspierania rodzin, rodzicielstwa bliskości, edukacji seksualnej. Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty psychoedukacyjne, grupy wsparcia dla rodziców. Prywatnie mama trójki dzieci. Prowadzi bloga wrownowadze.blogspot.com 

Kasia: "Rozumiem potrzebę rodziców by poznawać "metody", by było im w rodzicielstwie łatwiej, ale wierzę też, że tam gdzie mowa o relacji, o spotkaniu człowiek - człowiek, metody nie istnieją. Istnieje rozwój i coraz większa świadomość, które pomagają nam kochać siebie i naszych bliskich tak, by to jak najmocniej odczuwali i dzięki temu wzrastali." 

Cena: 150 zł/osoba 

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 06.01.2020 r. do Agi Witkiewicz Ciesielskiej lub Moniki Hycnar - przez stronę fb Moose Mental Spa, mailowo, sms, messengerem - w sumie dowolnie, byle do nas dotarła.  Zastrzegamy, że warsztat odbędzie się, pod warunkiem zebrania się co najmniej 6 osób. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page