top of page

pon., 29 cze

|

Warsztaty on-line na zoom

STREFA RODZICA - Kary i nagrody, czy może współpraca?

Warsztaty dla rodziców pragnących lepiej rozumieć i wychowywać swoje dzieci.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
STREFA RODZICA - Kary i nagrody, czy może współpraca?
STREFA RODZICA - Kary i nagrody, czy może współpraca?

Czas i lokalizacja

29 cze 2020, 19:00 – 20:40

Warsztaty on-line na zoom

Goście

O wydarzeniu

Nie czujemy się dobrze wymierzając kary, dochodzą nas słuchy, że z nagrodami też coś może być nie tak. To jak motywować dzieci?   

Zapraszamy na 1,5-2 godzinny warsztat podczas którego certyfikowana trenerka Family Lab Katarzyna Gałązka przybliży nam temat i podpowie jak radzić sobie w tej sytuacji.

 

Spotkanie w kameralnej grupie do 12 osób, na zoom (link do pokoju wysyłamy po otrzymaniu wpłaty), pozwalające na wymianę doświadczeń, dla tych którzy mają ochotę. Zastrzegamy, że warsztat odbędzie się jeśli zgłosi się co najmniej 6 osób chętnych.  

Cena warsztatu - 100 pln / osobę.  Wpłaty prosimy dokonywać na konto 96 1140 2004 0000 3602 7807 0181 Katarzyna Gałązka W Równowadze. 

Prowadząca: Katarzyna Gałązka, certyfikowana trenerka Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła również "Szkołę prowadzenia grup wsparcia" w Fundacji Sto Pociech i szkolenia prowadzone przez Agnieszkę Stein: "Seksualność dzieci i młodzieży – szkolenie dla profesjonalistów, "Wysoko wrażliwe dzieci - szkolenie dla profesjonalistów". Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu wspierania rodzin, rodzicielstwa bliskości, edukacji seksualnej. Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, grupy wsparcia dla rodziców. Prywatnie mama trójki dzieci. Prowadzi bloga wrownowadze.blogspot.com 

Bilety

  • Strefa Rodzica - warsztat 5

    Warsztat 5 29.06.2020

    100,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page