top of page

śr., 22 kwi

|

Zoom

Mindfulness - jak odnaleźć spokój - ćwiczenia dla każdego

Cykl 6 spotkań wzmacniających dobrostan i łagodzących stres oparty na mindfulness.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Mindfulness - jak odnaleźć spokój - ćwiczenia dla każdego
Mindfulness - jak odnaleźć spokój - ćwiczenia dla każdego

Czas i lokalizacja

22 kwi 2020, 19:00 – 27 maj 2020, 19:00

Zoom

Goście

O wydarzeniu

Cykl 6 spotkań wzmacniających dobrostan i łagodzących stres oparty na mindfulness. Czas izolacji społecznej jest dużym wyzwaniem dla naszego zdrowia psychicznego, dlatego proponujemy zajęcia, w których może uczestniczyć każdy, kto potrzebuje chwili wytchnienia od nadmiaru bodźców i napięcia. Podczas zajęć będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat mindfulness, stresu i sposobów zmniejszania napięcia psychofizycznego oraz poznać konkretne ćwiczenia budujące dobrostan i równowagę.

Metoda:

Mindfulness - to rodzaj uwagi obejmujący w przyjazny, nieoceniający sposób bieżące doświadczenia- doznania fizyczne, dźwięki, pojawiające się myśli i emocje. Dzięki utrzymywaniu skupienia na bezpośrednich wrażeniach mamy możliwość lepiej poznać siebie i swoje reakcje oraz odreagować napięcia. 

Forma zajęć:

·  6 cotygodniowych spotkań on-line trwających 45 minut. 

·  Zajęcia obędą się na platformie zoom w stałej grupie warsztatowej.

·  Warsztaty to połączenie praktyki wraz ze wsparciem niezbędnej ilości teorii 

·  Każde spotkanie będzie poświęcone jednemu tematowi, który stanie się inspiracją do wzmacniania uważności w codzienności przez kolejny tydzień. 

 ·  Po rejestracji i zapłaceniu każdy otrzyma indywidualny link do wydarzenia na zoom, w który wystarczy kliknąć by wziąć udział w spotkaniu.

·  Jest możliwość nagrania spotkania, jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł/mogła w nim uczestniczyć. 

Tematy spotkań:

1.  Mindfulness - dlaczego warto praktykować uważność?

2.  Mądrość ciała. O czym mowi nasze ciało?

3.  Jak opanować i zredukować stres?

4.  Gadająca głowa- jak uspokoić myśli?

5.  Wdzięczność- lek na lęki. 

6.  Dbam o siebie codziennie- mój osobisty plan antystresowy.

Terminy spotkań: 

22.04-27.05 –środy, godz.19.00 *jeśli godzina spotkań stanowi dla Ciebie problem daj nam znać mailem lub wyslij wiadomość na fb

Koszt uczestnictwa: 

150 zł za całość (cykl 6 spotkań)

Wpłaty prosimy dokonywać na konto:  InnSaei, Magdalena Kulińska 80 1050 1025 1000 0091 2925 8506 

Prowadząca: 

Magda Kulińska- praktykuje medytację mindfulness od 8 lat, od 5 lat pracuje jako certyfikowany nauczyciel 8-tygodniowego programu Mindfulness Based Stress Reduction. Obecnie kontynuuje studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS i uczestniczy w szkoleniu psychoterapeutycznym w analizie bioenergetycznej A.Lowena. Współpracuje z fundacją MindfulNVC, fundacją EduMind by Smartt- Uważność w Edukacji, fundacją  Kierunek Rozwój oraz ze Szkołą Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Prowadziła szkolenia i warsztaty w szkołach, przedszkolach i korporacjach. Pracuje grupowo i indywidualnie z osobami dorosłymi i dziećmi. W pracy z ludźmi ważne są dla niej akceptacja, życzliwość i poczucie humoru. Prywatnie jest kobietą nieustannie poszukującą, żoną i mamą 3 nastolatek.

Zapisując się na warsztat wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich Danych Osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego przez Monikę Hycnar prowadzącą działalność gospodarczą o nazwie HR Advisor o numerze NIP 521-200-92-09 przy ul. Wańkowicza 7/56, 02-796 Warszawa w celach związanych z organizacją warsztatu. 

Bilety

  • Udział w 6 sesjach

    150,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page