top of page

czw., 16 sty

|

Jana Dantyszka 22 / 21

Mapa Marzeń

Zaplanuj swoje cele na rok 2020!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Mapa Marzeń
Mapa Marzeń

Czas i lokalizacja

16 sty 2020, 18:00 – 22:00

Jana Dantyszka 22 / 21 , Warszawa, Jana Dantyszka 22 / 21

O wydarzeniu

Przed nami kolejny rok - czy chcesz go przeżyć realizując swoje marzenia czy biorąc udział w przypadkowych wydarzeniach? Czy chcesz mieć wpływ na to, na co kierujesz swoją uwagę, na co przeznaczasz swoją energię?

Jeśli wybierasz wpływ na to co ma się dziać to zapraszamy na warsztat podczas którego stworzysz swoją mapę marzeń, które będziesz przez cały rok realizować. Zatrzymaj się na chwilę, aby zastanowić się co jest ważne, na co chcesz przeznaczyć energię i czas. Nasze marzenia nie pozostaną tylko w strefie myśli, ale zwizualizujemy i stworzymy przepiękne obrazy, które będą z nami by przypominać nam i światu czego chcemy. Podaruj sobie czas by zastanowić się a później stworzyć obraz najważniejszych planów na 2020 rok. 

Zapraszamy do wspólnej pracy i zabawy, przy ciepłych napojach i drobnych przekąskach, prowadząc rozmowy na różne tematy, inspirując się wzajemnie. 

Do przygotowania mapy potrzebne będą: kolorowe magazyny (możesz przynieść ale też my będziemy ich sporo miały), zdjęcia obrazujące konkretne cele – jeśli takie masz zabierz ze sobą, ulubiony notes, w którym podsumujesz poprzedni rok (oczywiście kartki będziemy miały przygotowane gdybyś zapomniała/ł), kleje, nożyczki, kartki – będą czekały na Was.

Warsztat poprowadzi Anna Raczyńska wieloletni praktyk tworzenia map marzeń, mediatorka w metodzie porozumienia bez przemocy i trenerka grupowa.

Cena 150 pln za osobę.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 10.01.2020 r. do Agi Witkiewicz Ciesielskiej lub Moniki Hycnar - przez stronę fb Moose Mental Spa, mailowo, sms, messengerem - w sumie dowolnie, byle do nas dotarła.  Zastrzegamy, że warsztat odbędzie się, pod warunkiem zebrania się co najmniej 6 osób. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page