top of page

śr., 18 lis

|

spotkanie na Zoom

Dbaj o siebie z mindfulness

Cykl 6 spotkań

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Dbaj o siebie z mindfulness
Dbaj o siebie z mindfulness

Czas i lokalizacja

18 lis 2020, 19:00 – 23 gru 2020, 19:00

spotkanie na Zoom

O wydarzeniu

W życiu są tylko chwile - bądźmy razem (z mindfulness).

Żyjemy w niełatwych czasach  i dlatego szczególnie istotna jest troska o siebie. Bez ładowania swoich akumulatorów ciężko wesprzeć bliskich w razie potrzeby. Dodatkowo koniec roku to bardzo wymagający czas dla wielu z nas. Powoli zbliża się zima i nasze ciała tak, jak cała przyroda mają mniej energii i napędu. A przecież nasze życie pędzi tak jak do tej pory, a w wielu sytuacjach nawet przyspiesza. Bo wiadomo - terminy, budżety i koniec roku, czas różnych podsumowań.

Aby nie pozwolić zatracić się w tym przyspieszonym tempie spraw i obowiązków zapraszamy na cykl 6 spotkań z praktykami uważności, byśmy mogli aktywnie zadbać o swój dobrostan. Niektórzy z Was może pamiętają, że na wiosnę już organizowałyśmy taki cykl wprowadzający do praktyki mindfulness prowadzony przez Magdaleną Kulińską. Teraz znowu poczułyśmy, że warto zadbać o siebie w ten szczególny i pomocny sposób. Zatrzymajmy się na chwilę:)

Metoda:

Mindfulness - to rodzaj uwagi obejmujący w przyjazny, nieoceniający sposób bieżące doświadczenia - doznania fizyczne, dźwięki, pojawiające się myśli i emocje. Dzięki utrzymywaniu skupienia na bezpośrednich wrażeniach mamy możliwość lepiej poznać siebie i swoje reakcje oraz odreagować napięcia.

Zapraszamy każdego, nie ma żadnych wstępnych wymagań - wystarczy, że chcesz poświęcić godzinę tygodniowo dla siebie!

Forma zajęć:

· 6 cotygodniowych spotkań on-line trwających 60 minut.

· Zajęcia odbędą się na platformie zoom w stałej grupie warsztatowej.

· Warsztaty to połączenie praktyki wraz ze wsparciem niezbędnej ilości teorii.

· Każde spotkanie będzie poświęcone jednemu tematowi, który stanie się inspiracją do wzmacniania uważności w codzienności przez kolejny tydzień.

· Po rejestracji i dokonaniu wpłaty każdy otrzyma indywidualny link do wydarzenia na zoom, w który wystarczy kliknąć by wziąć udział w spotkaniu.

· Jest możliwość nagrania spotkania, jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł/mogła w nim uczestniczyć.

Tematy spotkań:

1. To czemu stawiasz opór - trwa nadal, czyli o napiętym ciele i bólu.

2. Bezpieczeństwo przede wszystkim - praktyki oparte na wzmacnianiu poczucia bezpieczeństwa.

3. Co ja właściwie czuję? - rozpoznawanie emocji i szybka pomoc w trudnych chwilach.

4. Przyjemność - uzdrawiająca moc kontaktu ze sobą.

5. Ciało lubi ruch - praktyka uważności w ruchu.

6. Jak przetrwać Święta i Nowy Rok? Uważność w relacjach.

Terminy spotkań:

18.11 – 23.12 –środy, godz.19.00 *jeśli godzina spotkań stanowi dla Ciebie problem daj nam znać mailem lub wyślij wiadomość na fb

Koszt uczestnictwa:

200 zł za całość (cykl 6 spotkań)

Wpłaty prosimy dokonywać na konto:  InnSaei, Magdalena Kulińska 80 1050 1025 1000 0091 2925 8506

Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się grupa minimum 6 osób.

Prowadząca:

Magda Kulińska- praktykuje medytację mindfulness od 8 lat, od 5 lat pracuje jako certyfikowany nauczyciel 8-tygodniowego programu Mindfulness Based Stress Reduction. Obecnie kontynuuje studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS i uczestniczy w szkoleniu psychoterapeutycznym w analizie bioenergetycznej A.Lowena. Współpracuje z fundacją MindfulNVC, fundacją EduMind by Smartt- Uważność w Edukacji, fundacją  Kierunek Rozwój oraz ze Szkołą Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Prowadziła szkolenia i warsztaty w szkołach, przedszkolach i korporacjach. Pracuje grupowo i indywidualnie z osobami dorosłymi i dziećmi. W pracy z ludźmi ważne są dla niej akceptacja, życzliwość i poczucie humoru. Prywatnie jest kobietą nieustannie poszukującą, żoną i mamą 3 nastolatek.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page